ARES Touch – edytuj projekty z poziomu urządzeń mobilnych

Przygotowywanie projektów nie musi odbywać się tylko w biurze. Teraz możesz znacznie ograniczyć korzystanie z papierowej dokumentacji. Dzięki aplikacji ARES Touch na urządzenia mobilne z systemem Android projekty będziesz mógł tworzyć lub poprawiać tam, gdzie tylko zechcesz. Zmiany będziesz w stanie łatwo nanosić poza biurem, np. podczas wizyty na placu budowy lub w trakcie rozmowy z klientem. arestouch ARES Touch na urządzenia mobilne jest obecnie najbardziej rozbudowanym i zaawansowanym systemem CAD współpracujący z Androidem. Oprogramowanie jest funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu – jego intuicyjny interfejs został dostosowany do potrzeb urządzeń mobilnych. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia. Z ARES Touch w kilka sekund w dowolnym miejscu będziesz w stanie skorygować projekt lub wzbogacić go o dodatkowe szczegóły czy adnotacje. Program umożliwia także szkicowanie projektów.
arestouch2
Nanoszenie zmian za pomocą aplikacji ARES Touch daje o wiele więcej możliwości niż edycja projektów z poziomu przeglądarki. Bardzo ważną funkcjonalnością jest możliwość połączenia oprogramowania z aplikacją Dropbox albo Google Drive. Dzięki temu pliki z projektami będą zapisywały się w konkretnym katalogu w chmurze, a wszystkie zmiany będą synchronizowane w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie pozwoli także na łatwe odzyskanie poprzednich wersji edytowanych treści. Alternatywnie pliki edytowane poza biurem możesz zapisywać w specjalnym katalogu w mobilnej wersji klienta ARES Touch, a także przesyłać je pocztą e-mail lub za pośrednictwem połączenia kablem USB. Jedna licencja daje wiele możliwości. Oprogramowanie ARES Touch oraz ARES Commander mogą zostać zainstalowane na dowolnej liczbie urządzeń należących do jednego użytkownika. Licencja identyfikowana jest na podstawie używania konkretnego konta Google. Wystarczy, aby wszystkie urządzenia, na których będzie wykorzystywane oprogramowanie, zostały aktywowane za pośrednictwem tego samego konta Graebert.
arestouch3
Warto zaznaczyć, że licencje ARES Commaneder oraz ARES Touch zostały ze sobą połączone. Oznacza to, że przy zakupie licencji na ARES Commaneder, licencja na ARES Touch udostępniania jest w pełni bezpłatnie.