ARES Touch Mobile CAD logo white 350x100

Kompleksowe rozwiązanie CAD dla urządzeń mobilnych

Edycja DWG na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android® i iOS®

Odkryj najbardziej funkcjonalną aplikację mobilną CAD do obsługi rysunków DWG

ARES Touch jest najbardziej kompletnym systemem CAD, przeznaczonym do użytku na urządzeniach mobilnych. Szeroki zakres funkcji 2D umożliwia tworzenie, edycję, oraz opisywanie rysunków za pomocą tabletu lub smartfona trzymanego w jednej ręce. Możliwość umieszczenia tej w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnej CAD w kieszeni i zabrania jej ze sobą w dowolne miejsce, sprawia, że ARES Touch jest doskonałym pomocnikiem podczas pracy poza biurem, pozwalającym na szybkie przeglądanie rysunków, udostępnionych za pośrednictwem chmury, albo przesłanych mailem.

Dopasowanie do interfejsu dotykowego

01 touch

Do użytku na tabletach i smartfonach

02 touch

Synchronizacja plików przez chmurę

03 touch

Możliwość lokalnej pracy/zapisu

04 touch

Dostępny na Android® oraz iOS®

Jak mobilny system CAD usprawnia obsługę plików DWG?

5 podstawowych zastosowań aplikacji mobilnej ARES Touch: przeglądy techniczne, inspekcje i bieżące utrzymanie obiektów, koordynacja realizacji projektu w terenie, spotkania z klientami oraz omawianie projektu, zarządzanie obiektem.

Zobacz zalety stosowania systemu mobilnego:

+ Funkcje wspierające współpracę: Informacje zwrotne w formie komentarzy oraz oznaczeń, znaczników tekstowych, komunikatów głosowych i graficznych

Dostęp do najnowszej wersji rysunku dla osób pracujących w terenie dzięki synchronizacji wszystkich zmian wykonywanej w czasie rzeczywistym

+ Przeglądanie, komentowanie i modyfikacja plików DWG w terenie

ARES Touch wchodzi w skład wszystkich pakietów licencyjnych Trinity
albo może zostać pobrany z Google Play Store lub Apple App Store.

Najbardziej kompletny system CAD oparty na DWG, działający na tabletach oraz smartfonach Android® oraz iOS®.
Idealny towarzysz w tworzeniu oraz modyfikowaniu rysunków DWG poza biurem.

Wypróbuj elastyczność koncepcji 'Trinity of CAD’ wprowadzonej przez Graebert. Sprawdź jak działa ARES Touch, pierwszy i najbardziej zaawansowany system CAD, opracowany na urządzenia mobilne. Skorzystaj z ponad 150 komend oraz funkcji do tworzenia nowych oraz edycji istniejących projektów DWG.

Koncepcja 'Trinity of CAD' - trzy platformy: desktop, mobilna oraz chmura

Wśród narzędzi używanych przez klientów Graebert pojawia się coraz większa ilość komputerów oraz urządzeń przenośnych. Wszystkie te urządzenia w naturalny sposób powinny być również wykorzystywane w trakcie realizacji zadań związanych z CAD. Naszym zdaniem, wysoki poziom integracji współpracujących ze sobą urządzeń, ma szansę znacząco poprawić współdziałanie w ramach projektu. Czy jednak każde z nich wymaga zakupu oddzielnej licencji? W celu ułatwienia korzystania z naszych narzędzi CAD, zdecydowaliśmy o udostępnieniu licencji ARES Touch oraz ARES Kudo¹ bez dodatkowych opłat, w ramach subskrypcji dla programu ARES Commander. To właśnie innowacyjny i bezkonkurencyjny charakter koncepcji 'Trinity’ sprawia, że ten sam użytkownik może korzystać ze swojej licencji na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

ARES Trinity 2023 differnt projects withe backgroung with logos
  • ARES Commander może pracować w środowisku Windows, macOS oraz Linux: Dzięki wyższej mocy obliczeniowej i większemu ekranowi, jest idealnym narzędziem do ciężkiej pracy w biurze i w domu.
  • ARES Touch może być instalowany bez ponoszenia dodatkowych kosztów na WSZYSTKICH urządzeniach Android oraz iOS należących do jednego użytkownika (to samo konto użytkownika). – Smartfon mieści się w kieszeni i dlatego może nam towarzyszyć prawie wszędzie. Dzięki temu możemy mieć szybki dostęp do rysunków zapisanych w chmurze, z możliwością przeglądania ich w dowolnej lokalizacji. – Tablet lub phablet oferuje większy ekran. Urządzenie jest bardzo poręczne i łatwe do noszenia w jednej ręce, jego włączenie zajmuje zaledwie kilka sekund. Dlatego doskonale nadaje się do prowadzenia prezentacji w terenie, pozwalając zastąpić tradycyjne wydruki papierowe. Może być również bardzo pomocne w tworzeniu lub modyfikowaniu rysunków poza biurem.
  • ARES Kudo Synchronizacja i udostępnianie rysunków DWG pomiędzy ARES Commander i ARES Touch, jak również każdym innym programem CAD. Wymiana informacji może być realizowana za pośrednictwem Dropbox, Box, iCloud oraz Google Drive, lub też za pomocą poczty e-mail czy przewodu USB.

Najbardziej zawansowany system CAD na iOS® oraz Android®

Jesteśmy przekonani, że na urządzeniach mobilnych możesz potrzebować znacznie więcej niż tylko przeglądarki z mocno ograniczonymi funkcjami edycyjnymi. Każde z wykorzystywanych urządzeń – komputer, smartfon, tablet – będzie zapewne przydatne do realizacji różnych zadań, których zakres nie powinien być jednak w żaden sposób ograniczony przez możliwości programu CAD.

Wybrane elementy kluczowej funkcjonalności ARES Touch:

  • Naturalny format plików DWG: Wykorzystujemy .dwg jako nasz główny format zapisu. Rysunki tworzone i edytowane w tym popularnym formacie nie muszą być importowane lub eksportowane, dzięki czemu zachowują najwyższy poziom kompatybilności.
  • Naturalne rozszerzenie ulubionego programu CAD: Przygotowaliśmy specjalny interfejs programu, zaprojektowany pod kątem urządzeń dotykowych, który jest bardzo intuicyjny dla każdego użytkownika mającego styczność z dowolnym systemem CAD.
  • Wysoka precyzja: Zapoznaj się z przygotowanym przez nas filmem, aby zobaczyć jak działa lupa, przyciąganie do obiektów, śledzenie oraz wprowadzanie współrzędnych. Dzięki tym specjalnym narzędziom możliwe jest osiągnięcie takiej samej precyzji rysowania jak w przypadku wersji desktop.
  • Zaawansowane narzędzia do opisu rysunków: Pełny zestaw funkcji do wymiarowania rysunku oraz unikalne narzędzia dla systemu mobilnego jak: 'Notatka graficzna’ (zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem z dodatkowymi komentarzami), 'Notatka głosowa’, 'Spakuj i udostępnij’…
  • Ponad 150 komend: Najbardziej kompletna mobilna aplikacja jaka kiedykolwiek powstała. Wykorzystaj szeroki zakres funkcjonalności do tworzenia i edycji rysunków poza biurem.
  • Zaawansowany interfejs programistyczny: ARES Touch posiada API bazujące na C++, Lisp, Tx oraz DCL. Dzięki temu można bardzo łatwo przenieść istniejące już aplikacje typu desktop do nowego środowiska.